Apartamenty Szczyrk – atrakcje, noclegi i najlepsze miejsca!

W Polsce istnieje wiele malowniczych miejscowości, które nie należą do grona najpopularniejszych baz wypadowych. Takim miejscem jest na przykład Szczyrk. Choć infrastruktura oraz atrakcje są tutaj rozbudowane i ciekawe, to wiele osób w ogóle o tym miejscu nie wie. Tak więc warto poznać bliżej Szczyrk. Być może okaże się, że jest to idealna baza wypadowa dla Ciebie, Twojej rodziny, znajomych czy bliskiej osoby? Oto najlepsze atrakcje, noclegi oraz informacje o Szczyrku!

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w Szczyrku?

Szczyrk warto odwiedzić zimą. Jest tutaj kilka świetnych stoków, na których narciarze i snowboardziści będą mogli aktywnie spędzić czas. Można udać się także na górskie szlaki z malowniczymi widokami. Zarówno zimą, jak i latem będzie to idealna aktywność na weekend! Jeśli wolisz coś mniej sportowego, a bardziej turystycznego, to udaj się do Sanktuarium Maryjnego. Tuż obok niego znajdziesz Grotę Matki Boskiej ze źródełkiem. Na spacer koniecznie udaj się na deptak nad Żylicą. Wiosną i latem to cudowne miejsce na przechadzki i jazdą na rowerze. Z kolei zimą można używać deptaka jako trasy na biegówki. Całość jest oświetlona, a więc można korzystać z miejsca przez cały dzień. W Szczyrku znajdziemy także inne zabytki oprócz wcześniej wspomnianego Sanktuarium Maryjnego. Warto też odwiedzić Beskid Arena, czyli nowoczesny ośrodek narciarski. Dla amatorów pięknych widoków polecamy kolej linową ze Szczyrku do Skrzyczne. 

Apartamenty Szczyrk – najlepsze miejsca noclegowe

Warto wybrać jeden z apartamentów, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Po całym dniu atrakcji każdy chce odpocząć i zrelaksować się w pięknym miejscu. Apartamenty Szczyrk to połączenie nowoczesności z górskim klimatem. Dostęp do basenu oraz bogata infrastruktura pozwala nawet na cały dzień spędzony w ośrodku. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i będzie mógł naładować baterię na cały rok! Noclegi Szczyrk warto rezerwować z wyprzedzeniem, aby trafić na najlepsze oferty. Można wybrać zarówno apartamenty, jak i w pełni wyposażone, piękne domki. W zależności od tego, z kim udajemy się w podróż, inny nocleg będzie odpowiednim rozwiązaniem. 

Szczyrk – moc atrakcji dla każdego!

Do Szczyrku może udać się każdy. Zarówno amator aktywności i sportu znajdzie tutaj wiele atrakcji, ale także fan odpoczynku i relaksu. Mamy tu i malownicze krajobrazy, i góry, i stoki, i zabytki, i deptaki… dosłownie wszystko, co tylko można chcieć! Warto wybrać się tutaj chociaż na weekend, aby zaznać relaksu i spokoju. Każdy powinien spróbować i przekonać się, że naprawdę warto wybrać Szczyrk. Można przyjechać tu o każdej porze roku. Zawsze znajdzie się coś do robienia! Oczywiście można także przyjechać i po prostu odpocząć od zgiełku miasta i ciągłego biegu. Oddaj się relaksowi w basenie i pięknym apartamencie – już na Ciebie czeka! 

Redakcja scanholiday.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.