Z czego wynika popularność rolek marki Powerslide?

Jazda na rolkach z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym sportem nie tylko w wydaniu rekreacyjnym. Rolkarstwo cieszy się bowiem wciąż rosnącym zainteresowaniem we wszystkich grupach wiekowych. Nic więc dziwnego, że rynek sprzętu rolkarskiego oferuje coraz szerszy asortyment produktów. Wśród wielu firm tej branży wyróżnić należy markę Powerslide. Dowiedz się, z czego wynika jej popularność.

Co daje jazda na rolkach?

Rolkarstwo jest sportem dla wszystkich, zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i dla seniorów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć rolki i ruszyć przed siebie. Jazda na rolkach zadowoli osoby o różnym temperamencie. Jest stworzona dla zwolenników jazdy rekreacyjnej lub typu fitness, jak i dla zawodników kochających adrenalinę i szybką, dynamiczną jazdę. W środowisku narciarskim jazda na rolkach jest coraz bardziej docenianym sposobem pozasezonowego treningu biegowego i slalomowego. Jak przekonują przedstawiciele sklepu internetowego RoweryRolki z Krakowa, rolkarstwo jest doskonałą metodą na zwiększenie wydolności organizmu, zrzucenie nadwagi, a także budowania wysportowanej i smukłej sylwetki. 

Fenomen rolek firmy Powerslide

Powerslide to czołowa światowa marka rolkarska, a jednoczenie jedna z najprężniej rozwijających się firm tej branży. Ten niemiecki producent oferuje rolki o najwyższej jakości i doskonałej precyzji wykonania. W katalogu firmy Powerslide znajduje się niemal sto modeli i to w różnych wariantach. Nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne oraz dostępność wielu kategorii rolek sprawia, że firma jest w stanie zadowolić dosłownie wszystkich zwolenników jazdy na rolkach, od początkujących amatorów, po zawodowych freestylowców i slalomowców. O innowacyjności firmy Powerslide, może świadczyć fakt, że jako pierwsza wprowadziła na rynek rolki terenowe z pompowanym kołem.

Innym przykładem zmian i ciągłych rewolucji w konstrukcjach rolkarskich jest najnowszy model rolek Powerslide Imperial. Wyróżnia się on wyjątkowo lekką, a jednocześnie sztywną i doskonale dopasowującą się do kształtu stopy skorupą, która wentylowana jest specjalnymi otworami. Rolki Imperial charakteryzują się optymalną amortyzacją. Zostały precyzyjne wykonane w każdym detalu z najwyższej jakości aluminium oraz z zastosowaniem łożysk Abec 7. Powerslide Imperial to rolki męskie i damskie. Producent nie zapomina także o najmłodszych rolkarzach, oferując rolki dla dzieci w bardzo wielu atrakcyjnych wzorach i kolorach. Nowoczesne rolki sygnowane logo Powerslide przynoszą prawdziwą radość z jazdy bez względu na poziom umiejętności użytkowników.

Redakcja scanholiday.com.pl