Bezpośrednio przy morzu, z pięknym widokiem na wyspy Fuertaventurę i Lobos. Znana plaża Papgayo znajduje się blisko hotelu (ok. 600 m.). Do centrum Playa Blanca z licznymi restauracjami, barami oraz miejscami rozrywki ok. 3 km.
wyposażenie:
Przyjemny i wygodny hotel położony na dużym terenie. W budynku głównym recepcja, 4 restauracje, bary i dyskoteka, pokój telewizyjny, kącik internetowy (za opłatą), fryzjer, sklepiki. Na dużym terenie 3 baseny ze słodką wodą oraz 2 wydzielone baseny dla dzieci, taras słoneczny z leżakami i parasolami bezpłatnie. Ręczniki plażowe bezpłatnie (kaucja).
pokoje:
Komfortowe, dwuosobowe (DBH) z klimatyzacją, Tv Sat, minibarem (na życzenie, za opłatą), sejfem (na życzenie, za opłata), łazienką z WC i suszarką do włosów, telefonem i balkonem
wyżywienie:
All inclusive.
sport i rozrywka:
Bezpłatnie: Kort tenisowy, tenis stołowy, gimnastyka, koszykówka, rzutki, aerobik, gimnastyka w wodzie, pokój fitness. Dzienny i wieczorny program animacyjny z muzyką na żywo i przedstawieniami. Za opłatą: bilard, wypożyczalnia rowerów, centrum wellness.
dla dzieci:
Miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat, plac zabaw, łóżeczko dla dziecka (0-2 lat) bezpłatnie.
Śniadania, obiady i kolacje w formie urozmaiconych bufetów. Kawa, herbata i ciasteczka (16.00-18.00). Zimne i ciepłe przekąski, lody, napoje bezalkoholowe, lokalne wino i piwo. Lokalne alkohole i napoje bezalkoholowe w barach i w restauracjach (10.00-23.00). Do kolacji wymagany jest odpowiedni strój (panowie długie spodnie).